Renault Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

Renault Port’a özel %20 indirim fırsatı

Kampanya 19 Nisan – 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

%20 indirim Renault Port uygulaması yükleyen ve aracını ekleyen müşterilerin Fren balata & diski, klima temizleyici ve multimedya fix paket alımlarında ve tampon onarımlarında geçerlidir. 

Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine ve renault.com.tr’ye başvurabilirsiniz. 

Vivense’den tüm indirimlere ek anında %10 indirim fırsatından, yetkili servislere online Port randevu ile giriş yapıldığında yararlanılabilecektir.Port aplikasyonu üzerinden bildirilecek tek kullanımlık fırsat kodları stoklarla sınırlıdır, kodlar diğer kodlar ile birleştirilemez. Kampanya Vivense showroomları ve www.vivense.com sitesinde yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.

Kodlar kasada ilgili görevlilere belirtilerek veya web sitesinde ilgili alana girilerek, indirimden yararlanılabilir. Vivense ve MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Port aplikasyon kullanıcıları kampanyadan sadece bir defa faydalanabilirler.

renault-ss-kampanya-050421

4 yaş ve üzeri Renault’nuzun

Bakım ve mekanik onarım işçiliklerinde %30, yedek parça ve motor yağlarında %20 ve üzeri avantajlı fiyatlar

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. 

Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Renault Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. Renault MAİS A.Ş teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı Bilgi için Renault Yetkili Servislerini ziyaret edebilirsiniz.

tr-renault-satis-sonrasi-subat2021-Total-01

TOTAL YAKIT GARANTİSİ KAMPANYASI

Total Yakıt Garantisi ile Renault’nuz her kilometrede güvende. Kampanya detayları için tıklayabilirsiniz.

*Gösterilen Yeni Renault KADJAR modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.